Polski |  English
» Produkty |  Optyczne elementy pasywne |  Splittery optyczne | 
           « wstecz

Splittery optycznesymbol

Nazwa

Opis


1X2
Symetryczny splitter optyczny 1x2 Splitter optyczny to urządzenie bierne, które rozdziela moc sygnału optycznego niesionego po jednym włóknie wejściowym na dwa włókna wyjściowe. Optyczna moc wejściowa zwykle dzielona jest równomiernie między dwoma włóknami wyjściowymi.

1X3
Symetryczny splitter optyczny 1x3 Splitter optyczny to urządzenie bierne, które rozdziela moc sygnału optycznego niesionego po jednym włóknie wejściowym na dwa włókna wyjściowe. Optyczna moc wejściowa zwykle dzielona jest równomiernie między dwoma włóknami wyjściowymi.

1X4
Symetryczny splitter optyczny 1x4 Splitter optyczny to urządzenie bierne, które rozdziela moc sygnału optycznego niesionego po jednym włóknie wejściowym na dwa włókna wyjściowe. Optyczna moc wejściowa zwykle dzielona jest równomiernie między dwoma włóknami wyjściowymi.

1X6
Symetryczny splitter optyczny 1x6 Splitter optyczny to urządzenie bierne, które rozdziela moc sygnału optycznego niesionego po jednym włóknie wejściowym na dwa włókna wyjściowe. Optyczna moc wejściowa zwykle dzielona jest równomiernie między dwoma włóknami wyjściowymi.

1X8
Symetryczny splitter optyczny 1x8 Splitter optyczny to urządzenie bierne, które rozdziela moc sygnału optycznego niesionego po jednym włóknie wejściowym na dwa włókna wyjściowe. Optyczna moc wejściowa zwykle dzielona jest równomiernie między dwoma włóknami wyjściowymi.

1X10
Symetryczny splitter optyczny 1x10 Splitter optyczny to urządzenie bierne, które rozdziela moc sygnału optycznego niesionego po jednym włóknie wejściowym na dwa włókna wyjściowe. Optyczna moc wejściowa zwykle dzielona jest równomiernie między dwoma włóknami wyjściowymi.

1X12
Symetryczny splitter optyczny 1x12 Splitter optyczny to urządzenie bierne, które rozdziela moc sygnału optycznego niesionego po jednym włóknie wejściowym na dwa włókna wyjściowe. Optyczna moc wejściowa zwykle dzielona jest równomiernie między dwoma włóknami wyjściowymi.

1X14
Symetryczny splitter optyczny 1x14 Splitter optyczny to urządzenie bierne, które rozdziela moc sygnału optycznego niesionego po jednym włóknie wejściowym na dwa włókna wyjściowe. Optyczna moc wejściowa zwykle dzielona jest równomiernie między dwoma włóknami wyjściowymi.

1X16
Symetryczny splitter optyczny 1x16 Splitter optyczny to urządzenie bierne, które rozdziela moc sygnału optycznego niesionego po jednym włóknie wejściowym na dwa włókna wyjściowe. Optyczna moc wejściowa zwykle dzielona jest równomiernie między dwoma włóknami wyjściowymi.


 Polecamy

Hermetyczna mufa optyczna pozioma 48-włóknowa 2x2


Kontakt z nami
   ogólny
"P.H.U. Telsat"
ul. J.Dąbskiego 1a
72-300 Gryfice
Polska
telsat@555.pl
+48 91 384 2018
+48 91 384 8333
lub skorzystaj z formularza


             początek
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2006 Telsat Electronic Systems, Poland

Wszelkie informacje zawarte na stronie www.555.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i są publikowane wyłącznie dla celów informacyjnych. Firma P.H.U. TELSAT Grzegorz Kawka zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych na stronie www.555.pl, w tym parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji produktów.


 | HOME | Telekomunikacja | Zabezpieczenia | Energetyka | ITS | Produkty | Usługi | Kontakt |