ruch drogowy,projekt ruchu,czasowa organizacja ruchu
Polski |  English
» Usługi | lista skrócona
           « wstecz
Roboty Budowlane

Wykonujemy wszelkie roboty ziemne związane z wykopami pod instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe, energetyczne i teletechniczne, jak również rozładunek/załadunek palet, ziemi, gruzu. Realizujemy prace związane z niwelacją terenu, wykopy pod fundamenty i drogi, nasypy oraz utwardzanie terenu. Pracujemy na niezawodnym sprzęcie, który zapewnia nam konkurencyjność w terminach realizacji prac.

Przeciski i sterowane przewierty horyzontalne
Przeciski i sterowane przewierty horyzontalne

Projektujemy i wykonujemy Horyzontalne przewierty sterowane oraz Przeciski.

Horyzontalne przewierty sterowane są coraz bardziej popularne ze względu na ich proekologiczny charakter. Pozwalają na bezwykopowe wykonanie instalacji pod różnego rodzaju przeszkodami występującymi w terenie. Pozwalają zarówno bezkolizyjnie ominąć drogi, tory kolejowe, rowy melioracyjne, rzeki, jak również istniejącą infrastrukturę podziemną w postaci sieci gazowej, kanalizacyjnej, ciepłowniczej itp. Ze względów przyrodniczych stosuje się je również w obrębie drzew, co eliminuje konieczność ich wycinki oraz zapobiega uszkodzeniu ich stanów korzeniowych. Główną zaletą przewiertów horyzontalnych jest oszczędność czasu i pieniędzy w porównaniu do tradycyjnych robót odkrywkowych. Nie powoduje konieczności ponoszenia wysokich kosztów związanych z odtworzeniem nawierzchni, wprowadzeniem ograniczeń w ruchu komunikacyjnym oraz ingerencji w środowisko.

Posiadamy wiedzę techniczną i sprzęt do wykonywania kompleksowej usługi wykonania przewiertu wraz z umieszczeniem kabli, rur i ich zgrzewania. Wykonujemy przewierty o długości do 120m i średnicy do 350mm. Horyzontalne przewierty sterowane polegają na wykonaniu otworu pilotażowego, następnie jego rozwierceniu i wprowadzeniu rury lub kabli. Przed ich wykonaniem nasi specjaliści wytyczają odpowiednią trajektorię przewiertu, a do kontroli wykonywanego przewiertu stosujemy system radiolokacji.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem amerykańskiej firmy Vermeer oraz wykwalifikowanym zespołem.

Czasowa organizacja ruchu drogowego podczas prowadzenia robót
  • Opracowujemy Projekty czasowej zmiany organizacji ruchu, na czas wykonywania robót / usług w pasach drogowych dróg publicznych.
  • Zapewniamy pełne zabezpieczanie i pełną obsługę oznakowania czasowej zmiany organizacji ruchu na podstawie Projektów czasowej zmiany organizacji ruchu, na czas wykonywania robót / usług w pasach drogowych dróg publicznych, zwłaszcza na odcinkach dróg krajowych, tj. na autostradach i drogach szybkiego ruchu.


 Polecamy

Koparka łańcuchowa - trencher


Kontakt z nami
   ogólny
"P.H.U. Telsat"
ul. J.Dąbskiego 1a
72-300 Gryfice
Polska
telsat@555.pl
+48 91 384 2018
lub skorzystaj z formularza


             początek
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2006 Telsat Electronic Systems, Poland

 | HOME | Telekomunikacja | Energetyka | ITS | Usługi | Kontakt |