węzeł komunikacyjny, moduł nadzoru, zarządzanie ruchem
Polski |  English
» Produkty |  Obudowy i systemy zasilania podstawowego i awaryjnego urządzeń sygnaliza... | 
           « wstecz
Do pobrania :  Szafa teletechniczna StreetBOX-TL ZWK z wyposażeniem   

Szafka teletechniczna typu StreetBOX-TL do systemów transmisji i monitoringu wizyjnego

StreetBOX-TL
 

Cena :  Pytaj   Oferowane przez naszą firmę specjalistyczne Szafki Teletechniczne StreetBOX-TL stanowią idealne wyposażenie dowolnego stanowiska pomiarowego dla nowoczesnych punktów zbierania danych w terenie a dzięki możliwości bezpośredniej integracji z urządzeniami do pozyskiwania danych stanowią doskonałe rozwiązanie dla transportu informacji z terenów zabudowanych, dróg i autostrad obiektów przemysłowych, itp.

Wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba, organizacji transmisji danych, a także zapewnienia bezpieczeństwa i awaryjnego i alternatywnego zasilania ( OZE) nasze urządzenia zapewniają niezawodną transmisję w zakresie:

 • danych - za pośrednictwem łączy światłowodowych typu SM i MM, łączy lokalnych sieci internetowych i intranetowych LAN WAN w zakresie 100GbE / 40GbE / 10GbE oraz 1000/100/10 Mbit/s jak i łączy bezprzewodowych za pośrednictwem WiFi, WiMAX, itp.;
 • danych informacyjnych – za pośrednictwem sieci GSM (LTE / HSDPA / EDGE / GPRS) LAN/WAN;
 • danych transmitowanych droga radiową np.: WIBAS, LDMS;
 • innych (na zamówienie).

Szafki Teletechniczne typu StreetBOX-TL wyposażone są w następujące moduły zapewniające zasilanie podstawowe oraz awaryjne, a także do bezpośredniego zasilania urządzeń telekomunikacyjnych oraz systemów zabezpieczenia technicznego:

 • system zarządzania - zapewniający pomiary i sterowanie obwodami,  uzyskiwanie informacji o zdarzeniach alarmowych
 • zabezpieczenia przelicznikowe - moduł realizuje funkcje kontrolna pomiarowe oraz zabezpieczenia przeciwprzepięciowego oraz zabezpieczenia różnicowo-prądowego z funkcjami ręcznego i automatycznego samoczynnego ponownego załączenia.
 • zabezpieczenia za licznikowe - moduł zapewnia zabezpieczenie urządzeń wymaganych do funkcjonowania systemu transmisyjnego i współpracujących modułów zbierania danych. Urządzenie umożliwia automatyczne oraz zdalne załączenie i odłączenie obwodów zasilania.
 • zasilanie podstawowe - moduł zapewnia zasilanie urządzeń napięciem 230V AC, 5VDC , 12V DC, 24V DC oraz 48V DC ( inne zakresy napiec na zamówienie )
 • zasilanie awaryjne i alternatywne ( OZE ) - moduł realizujący funkcje bezprzerwowego zasilania dla urządzeń zbierania danych (czas podtrzymania dostosowany do wymagań) opcjonalnie moduł fotowoltaiczny do o mocy do 3 KW
 • rozliczeniowy układ pomiarowy - opcjonalnie - licznik energii elektrycznej
 • moduł komunikacji – dostępne aktualnie 3 moduły komunikacyjne dostosowane do szerokiego spektrum potrzeb układów transmisyjnych IP umożliwia wykonanie niezawodnego systemu transmisji danych
 • inne – opisane szeroko w karcie katalogowej

Dzięki solidnej i trwałej konstrukcji szafki teletechnicznej StreetBOX-TL wykonanej z stali kwasoodpornej, układu kontroli sygnalizacji i utrzymania temperatury w jej wnętrzu jak i wbudowanemu układowi kontroli i automatyki, zabezpieczeniu antysabotażowemu oraz możliwości dobrania wymiarów szafki do umieszczenia wyposażenia, urządzenie spełnia kryteria bardzo zaawansowanego technicznie kompleksowego układu zasilania urządzeń pomiarowych i transmisji danych. Bardzo istotną zaleta rozwiązania jest sposób montażu szafki teletechnicznej, na: słupie, ścianie lub fundamencie. Pozwala to na wykorzystanie jej w różnych warunkach instalacyjnych, nie zawsze znanych i sprzyjających w procesie wdrażania skomplikowanych systemów transmisji i monitoringu danych w obszarach miejskich lub strefach ruchu drogowego.

Szafki Teletechniczne StreetBOX-TL wyposażone w odpowiednie moduły idealnie spełniają role lokalnych i zbiorczych węzłów komunikacyjnych, są gotowe do zastosowania w pracy w trudnych warunkach eksploatacyjnych i atmosferycznych. Wysoka odporność mechaniczna, wykonanie ze stali kwasoodpornej, pozwalają na objecie produktu szafki długoletnia gwarancja: do 10 a w wykonanych specjalnych do 15 lat. Rozwiązania technologiczne wyposażenia stanowiące zbiorczy węzeł komunikacyjny MK1 i MK2 to produkty, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na urządzenia dostępowe dla miejskich i regionalnych systemów WAN, MAN – rozległych sieci IP. Moduły MK1 i MK2 zbiorczych węzłów komunikacyjnych mają również zastosowanie w systemach monitoringu wizyjnego SD oraz HD i 4K, systemach nadzoru i podglądu drogi jak również w systemach zarzadzania ruchem ( SZR ). Systemy Zarzadzania Ruchem Drogowym wymagają częstokroć skomplikowanych i niezawodnych systemów łączności, dzięki naszym produktom optymalizujemy i ujednorodniamy rozwiązania techniczne dając projektantom i wykonawcom możliwość zastosowania certyfikowanych, pewnych rozwiązań technologicznych z gwarantowaną jakością. Co najważniejsze nasze zbiorcze węzły komunikacyjne posiadają możliwość bardzo zaawansowanego zarzadzania tworzonymi przez węzły sieciami IP, w polaczeniu z oprogramowaniem do zarzadzania i pakietami bezpieczeństwa dają najwyższy poziom niezawodności i poufności transmisji danych. Zaprojektowane systemy zasilania naszych węzłów dają możliwość zasilenia awaryjnego i pracy urządzeń współpracujących od kilku godzin do nawet kilku miesięcy bez zasilania podstawowego wobec czego idealnie nadają się do aplikacji o charakterze strategicznym  – zapewniającym wysokie dostępności i sprawności sieci.
ARTR, kamera ARTR

Obudowy i systemy zasilania podstawowego i awaryjnego urządzeń sygnalizacji, monitoringu miejskiego, telewizji CCTV Cena (netto)
StreetBOX-TL Szafka teletechniczna typu StreetBOX-TL do systemów transmisji i monitoringu wizyjnego

 Pytaj

N - Nowość, P - Polecany produkt
O lepsze ceny do swojego projektu / inwestycji proszę złożyć zapytanie cenowe na adres adminsell@555.pl


 Polecamy

Sieciowy enkoder/dekoder wideo/audio


Kontakt z nami
   ogólny
"P.H.U. Telsat"
ul. J.Dąbskiego 1a
72-300 Gryfice
Polska
telsat@555.pl
+48 91 384 2018
+48 91 384 8333
lub skorzystaj z formularza


             początek
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2006 Telsat Electronic Systems, Poland

Wszelkie informacje zawarte na stronie www.555.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i są publikowane wyłącznie dla celów informacyjnych. Firma P.H.U. TELSAT Grzegorz Kawka zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych na stronie www.555.pl, w tym parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji produktów.


 | HOME | Telekomunikacja | Zabezpieczenia | Energetyka | ITS | Produkty | Usługi | Kontakt |