platforma optyczna
Polski |  English
» Produkty |  Urządzenia optyczne |  Optyczne Switche | 
           « wstecz

Zarządzalny 8-portowy switch optyczny z 7 portami UTP 10/100M oraz 1 portem optycznym 10/100M

TL-SW8-10/100-1SM
 

Cena :  Pytaj   



Zarządzalny switch TL-SW8-10/100-1SM jest w pełni zgodny ze standardami Ethernet IEEE802.3 / IEEE802.3u. Wyposażony jest w 7 portów 10/100Mbps UTP/STP RJ45 z funkcją auto-MDI/MDIX oraz w jeden port optyczny. Zapewnia również funkcje zarządzania portami, IEEE802.3x,VLAN, priorytetami i bezpieczeństwem.

Cechy:

  • Obsługiwane standardy: IEEE802.3 10BASE-T i IEEE802.3u 100BASE-TX
  • Wyposażony w 7 portów 10M/100M auto-detect Half/Full duplex i jeden port optyczny
  • Zapewnia funkcje VLAN na portach oraz MTU VLAN
  • Obsługuje bezpieczeństwo portów, kontrolę Bradcast Storm, kontrolę przepustowości (minimalnie 128Kbps)
  • Obsługuje architekturę Store&Forward, zapewnia forwarding i filtrowanie na nieblokowanej pełnej prędkości
  • Obsługuje 802.3x Flow Control platforma optyczna
  • Obsługuje funkcję Back Pressure dla operacji Half/Duplex
  • Obsługuje pakiety do 1552 bajtów
  • Obsługuje samo-uczenie się MAC adresów
  • Obsługuje upgrade firmware’u, konfiguracja przechowywana i odtwarzana przez oprogramowanie
  • Wyposażony w zewnętrzny zasilacz

Możliwe wersje produktu:
  • TL-SW8-10/100-1SMTR2 - transmisja dwuwłóknowa TX 1310nm, RX 1310nm
  • TL-SW8-10/100-1SMT2R3 - transmisja jednowłóknowa TX 1310nm, RX 1550nm
  • TL-SW8-10/100-1SMT3R2 - transmisja jednowłóknowa TX 1550nm, RX 1310nm








 Specyfikacja

Obsługiwane standardy: IEEE802.3 10BASE-T Ethernet
IEEE802.3u 100BASE-TX /Fx Fast-Ethernet
IEEE802.3ab 1000BASE-T 1000M-Ethernet
IEEE802.3x
Protokół: CSMA/CD
Szybkość przesyłania informacji: Ethernet:
10Mbps(half-duplex)
20Mbps(full-duplex)

Fast-Ethernet:
100Mbps(half-duplex)
200Mbps(full-duplex)
Parametry kabla sieciowego: 10BASE-T:
Kategoria 3,4 albo 5 UTP/STP (Max:100m)
EIA/TIA- 568 100 Ω STP (Max:100m)

100BASE-TX:
2 pary kategorii 5 UTP (Max:100m)
EIA/TIA- 568 100 Ω STP (Max:100m)
Port: 7 portów MDI/MDIX RJ45 i 1 port optyczny
Metoda przełączania: Fast store and forward
Wymiary (Sz x D x W): 140 x 77 x 27mm
Napięcie: AC100V-AC240V/50-60Hz
Wbudowany zasilacz
Warunki pracy: 0 ℃ ~50 ℃
Temperatura przechowywania: -30 ℃ ~60 ℃
Wilgotność: 5%~95% nie kondensująca



ARTR, kamera ARTR

Optyczne Switche Cena (netto)
TL-SW8-10/100-1SM Zarządzalny 8-portowy switch optyczny z 7 portami UTP 10/100M oraz 1 portem optycznym 10/100M

 Pytaj

TL-SW26-10/100-24SM Zarządzalny 26-portowy switch optyczny z 24 portami optycznymi 10/100M oraz 2 portami 10/100/1000M UTP uplink

 Pytaj

OLX-3000 OptiLinx Optyczna Platforma Przełączająca

 Pytaj

N - Nowość, P - Polecany produkt
O lepsze ceny do swojego projektu / inwestycji proszę złożyć zapytanie cenowe na adres adminsell@555.pl



 Polecamy

Sieciowy enkoder/dekoder wideo/audio



Zaloguj się :
login   
hasło     
nie pamiętam hasła  | rejestracja

Kontakt z nami
   ogólny
"P.H.U. Telsat"
ul. J.Dąbskiego 1a
72-300 Gryfice
Polska
telsat@555.pl
+48 91 384 2018
+48 91 384 8333
lub skorzystaj z formularza


             początek
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2006 Telsat Electronic Systems, Poland

Wszelkie informacje zawarte na stronie www.555.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i są publikowane wyłącznie dla celów informacyjnych. Firma P.H.U. TELSAT Grzegorz Kawka zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych na stronie www.555.pl, w tym parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji produktów.


 | HOME | Telekomunikacja | Zabezpieczenia | Energetyka | ITS | Produkty | Usługi | Kontakt |