optyczny przełącznik, nadajnik światłowodowy, odbiornik światłowodowy, nadajnik optyczny, odbiornik optyczny, konwerter optyczny, optyczny konwerter danych RS 422, optyczny konwerter danych RS 485, optyczny konwerter danych RS 232
Polski |  English
» Produkty |  Urządzenia optyczne |  Media konwertery | 
           « wstecz
Do pobrania :  Niezarzadzalne-media-Konwertery-Gigabit-Ethernet-Dwuwloknowy-20km-SM.pdf   

Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100/1000M Gigabit Ethernet, SM 20 km, dwuwłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1310nm, złącze SC, 5VDC

TL-MCUS-GSM020TR22SC-05
 

Cena :  Pytaj   



UWAGA!!!
Z początkiem kwietnia 2008r. wprowadzone zostały zmiany dotyczące symboliki media konwerterów z serii TELSATLINE.
Obecna nazwa produktu to: TL-MCUS-GSM020TR22SC-05
Dawniej: TL-MC20-1110SMTR2



Niezarządzalne dwuwłóknowe media konwertery Gigabit-Ethernet z serii TELSATLINE to proste w obsłudze i niezawodne urządzenia do transmisji sygnału Gigabit-Ethernet w jedno-modowych sieciach światłowodowych. Możliwość przesłania sygnału ethernetowego na odległość nawet do 120 km (w zależności od wersji urządzenia) sprawia, iż to niewielkie urządzenie idealnie nadaje się do łączenia miejskich sieci MAN, WAN, czy nawet podmiejskich sieci szkieletowych. Media konwertery Gigabit-Ethernet z serii TELSATLINE są w pełni kompatybilne ze standardami IEEE 802.3z, 802.3u, 802.3x oraz 802.3ab. Instalacja i użytkowanie konwerterów jest bardzo prosta. Wskaźniki LED umieszczone na przednim panelu informują na bieżąco o stanie pracy urządzenia.

media, konwerter, gigabit-ethernet, optyczny, światłowód, jedno-modowy


Właściwości rodziny produktów
  • Obsługa standardów, 10/100/1000 Base-TX, 1000 Base-FX.
  • Pełna kompatybilność z standardami IEEE 802.3z, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab.
  • Zasięg transmisji może wynieść w zależności od modelu od 20km do 120km po światłowodzie typu single-mode.
  • Wydajne układy pracy w trybie auto-negotiation zapewniają bezpieczeństwo i stabilność transmisji danych.
  • Prosta, intuicyjna instalacja typu Plug&Play.
  • Obsługa trybów half/full duplex.
  • Niski pobór mocy i minimalne wydzielanie ciepła.
  • Gwarancja optoizolacji sieci Gigabit-Ethernet.
  • Możliwość wyboru długości fali optycznej na zamówienie.

Dla rozbudowanych aplikacji zaleca się zastosowanie konwerterów modułowych wraz z 16-slotową obudową rack 19” TL-MCU-16-RACK19-2U-DPS, która dzięki redundancji zasilania zapewnia nieprzerwaną pracę zainstalowanych w niej media konwerterów SM przez wiele lat.

obudowa, obudowy, switche, przełączniki, media, konwertery, konwerter, przełącznik, switch, rack, rackowych
* -

Cena za jedno urządzenie (komplet tworzą dwa urządzenia tego samego typu).



 Specyfikacja

Obsługiwane standardy IEEE 802.3 10 Base-T
IEEE 802.3u 100Base-TX
IEEE 802.3ab/z 1000 Base-TX & 1000Base-FX
IEEE802.3x Flow Control
Interfejsy elektryczny 10/100/1000 Base-T, 1 x złącze RJ45
optyczny 1000 Base-FX: 2 x złącze SC (domyślnie) duplex
Zasięg port 10/100/1000 Base-T: do 100 km
port 1000 Base-FX: do 20 km
Długość fali optycznej 1310nm
Zasilanie 5 VDC (zewnętrzny zasilacz 230 VAC w zestawie)
230 VAC, 50Hz (wbudowany zasilacz)
Pobór mocy 5 W
Temperatura pracy 0° ~ 50°C
Temperatura przechowywania -30° ~ 60°C
Wilgotność otoczenia 5% ~ 95% niekondensująca
Typ obudowy Wolno stojący (metalowa obudowa typu desktop)
Moduł (karta modułowa do szafki Rack 19
Wymiary Wolnostojący: 95 x 70 x 25mm (D x Sz x W) - bez złaczy
Moduł: 115 x 25 x 88mm (D x Sz x W) - bez złączy
Waga brutto Wolno stojący: 0,6 kg
Moduł: 0,2 kg
Standardy bezpieczeństwa CE, RoHS
Gwarancja 18 miesięcy



ARTR, kamera ARTR

Media konwertery Cena (netto)
TL-MCUS-FSM020T2R3SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 20 km, jednowłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-FSM080T2R3SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 80 km, jednowłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-FMM002TR22SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, MM 2 km, dwuwłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1310nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-FSM020TR22SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 20 km, dwuwłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1310nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-FSM120TR33SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 120 km, dwuwłóknowy Tx: 1550nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCMS-FSM020T2R3SC-05 Zarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 20 km, jednowłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCMS-FSM080T2R3SC-05 Zarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 80 km, jednowłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCMS-FMM002TR22SC-05 Zarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, MM 2 km, dwuwłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1310nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCMS-FSM040TR22SC-05 Zarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 40 km, dwuwłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1310nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCMS-FSM100TR33SC-05 Zarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 100 km, dwuwłóknowy Tx: 1550nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-GSM020T2R3SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100/1000M Gigabit Ethernet, SM 20 km, jednowłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-GSM050T2R3SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100/1000M Gigabit Ethernet, SM 50 km, jednowłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-GMM.55TR22SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100/1000M Gigabit Ethernet, MM 550 m, dwuwłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1310nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-GSM020TR22SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100/1000M Gigabit Ethernet, SM 20 km, dwuwłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1310nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-GSM090TR33SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100/1000M Gigabit Ethernet, SM 90 km, dwuwłóknowy Tx: 1550nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

N - Nowość, P - Polecany produkt
O lepsze ceny do swojego projektu / inwestycji proszę złożyć zapytanie cenowe na adres adminsell@555.pl



 Polecamy

Kamera Systemu Automatycznego Rozpoznawania Tablic Rejestracyjnych



Zaloguj się :
login   
hasło     
nie pamiętam hasła  | rejestracja

Kontakt z nami
   ogólny
"P.H.U. Telsat"
ul. J.Dąbskiego 1a
72-300 Gryfice
Polska
telsat@555.pl
+48 91 384 2018
+48 91 384 8333
lub skorzystaj z formularza


             początek
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2006 Telsat Electronic Systems, Poland

Wszelkie informacje zawarte na stronie www.555.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i są publikowane wyłącznie dla celów informacyjnych. Firma P.H.U. TELSAT Grzegorz Kawka zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych na stronie www.555.pl, w tym parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji produktów.


 | HOME | Telekomunikacja | Zabezpieczenia | Energetyka | ITS | Produkty | Usługi | Kontakt |