jednowłóknowy konwerter, optyczny przełącznik, nadajnik światłowodowy, odbiornik światłowodowy, nadajnik optyczny, odbiornik optyczny, konwerter optyczny, optyczny konwerter danych RS 422, optyczny konwerter danych RS 485, optyczny konwerter danych RS 232
Polski |  English
» Produkty |  Urządzenia optyczne |  Media konwertery | 
           « wstecz
Do pobrania :  Niezarzadzalne-Media-Konwertery-Fast-Ethernet-Jednowloknowe-80km-SM.pdf   

Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 80 km, jednowłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

TL-MCUS-FSM080T2R3SC-05
 

Cena :  Pytaj   



UWAGA!!!
Z początkiem kwietnia 2008r. wprowadzone zostały zmiany dotyczące symboliki media konwerterów z serii TELSATLINE.
Obecna nazwa produktu to: TL-MCUS-FSM080T2R3SC-05
Dawniej: TL-MC80-10/100SMT2R3



Jednowłóknowe media konwertery WDM z serii TELSATLINE zostały zaprojektowane z myślą o oszczędności włókien w kablu światłowodowym. Dzięki dwukierunkowej transmisji sygnału Fast Ethernet po jednym włóknie w technologii WDM (1310nm i 1550nm), możliwa jest dwa razy większa ekspansja sieci optycznej na danym obszarze. Możliwość przesłania sygnału po jednym włóknie Ethernet na odległość nawet do 100 km (w zależności od wersji urządzenia) sprawia, iż to niewielkie urządzenie idealnie nadaje się do łączenia miejskich sieci MAN, WAN, czy nawet podmiejskich sieci szkieletowych. Media konwertery Fast Ethernet z serii TELSATLINE są w pełni kompatybilne ze standardami IEEE 802.3 i 802.3u. Instalacja i użytkowanie konwerterów jest bardzo prosta i przejrzysta. Wskaźniki LED umieszczone na przednim panelu informują na bieżąco o stanie pracy urządzenia.Optyczny konwerter

media, konwerter, SM, jedno-włóknowy, fast-ethernet, moduł, optyczny


Właściwości rodziny produktów
  • Wysoce niezawodne urządzenia (MTBF 87600 h) do transmijsji światłowodowej sygnału Fast Ethernet.
  • Obsługa standardów 10 Base-T, 100 Base-TX, 100 Base-FX.
  • Pełna kompatybilność z standardami IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x.
  • Zasięg transmisji może wynieść (w zależności od modelu) od 20km do 100km po jednym włóknie światłowodu typu Single Mode (SM).
  • Wydajne układy pracy w trybie auto-negotiation zapewniają bezpieczeństwo i stabilność transmisji danych.
  • Prosta, intuicyjna instalacja typu Plug&Play.
  • Obsługa trybów half/full duplex.
  • Niski pobór mocy i minimalne wydzielanie ciepła. zasilacz w komplecie
  • Gwarancja optoizolacji sieci Fast Ethernet.
  • Możliwość wyboru długości fali optycznej na zamówienie.

Dla rozbudowanych aplikacji zaleca się zastosowanie konwerterów modułowych wraz z 16-slotową obudową rack 19” TL-MCU-16-RACK19-2U-DPS, które dzięki redundancji zasilania zapewniają nieprzerwaną pracę zainstalowanych w niej modułowych media konwerterów WDM przez wiele lat.

obudowa, obudowy, switche, przełączniki, media, konwertery, konwerter, przełącznik, switch, rack, rackowych media, konwerter, SM, jedno-włóknowy, fast-ethernet, moduł, optyczny
* - Cena za jedno urządzenie (komplet tworzą dwa urządzenia tego samego typu).


 Specyfikacja

Obsługiwane standardy IEEE 802.3 10Base-T,
IEEE 802.3u 100Base-TX & 100Base-FX
Interfejsy elektryczny 10/100Base-T, 1 x złacze RJ45
optyczny 100Base-FX: 1 x złącze SC (domyślnie) simplex
Zasięg 80km
Długość fali optycznej 1310/1550nm
Prędkość transmisji danych 200 Mbps-Full duplex
Tablica MAC 1k wpisów
Filtrowanie Ethernet: 14,880 pps
Fast-Ethernet: 148,800 pps
Zasilanie 5 VDC (zewnętrzny zasilacz 230 VAC w zestawie)
lub 230 VAC, 50Hz (wbudowany zasilacz)
Warunki pracy temperatura: 0-70°C
wilgotność otoczenia: 5-90%
Pobór mocy 5 W
Temperatura pracy 0° ~ 70°C
Temperatura przechowywania -40° ~ 85°C
Wilgotność otoczenia 5% ~ 90% niekondensująca
Typ obudowy Wolno stojący (metalowa obudowa typu desktop)
Moduł (karta modułowa do szafki Rack 19
Wymiary Wolno stojący: 95 x 70 x 25mm (D x Sz x W) - bez złączy
Moduł: 115 x 25 x 88mm (D x Sz x W) - bez złaczy
Waga brutto Wolno stojący: 0,6 kg
Moduł: 0,2 kg
Standardy bezpieczeństwa CE, RoHS
Gwarancja 18 miesięcy



ARTR, kamera ARTR

Media konwertery Cena (netto)
TL-MCUS-FSM020T2R3SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 20 km, jednowłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-FSM080T2R3SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 80 km, jednowłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-FMM002TR22SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, MM 2 km, dwuwłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1310nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-FSM020TR22SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 20 km, dwuwłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1310nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-FSM120TR33SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 120 km, dwuwłóknowy Tx: 1550nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCMS-FSM020T2R3SC-05 Zarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 20 km, jednowłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCMS-FSM080T2R3SC-05 Zarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 80 km, jednowłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCMS-FMM002TR22SC-05 Zarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, MM 2 km, dwuwłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1310nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCMS-FSM040TR22SC-05 Zarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 40 km, dwuwłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1310nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCMS-FSM100TR33SC-05 Zarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 100 km, dwuwłóknowy Tx: 1550nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-GSM020T2R3SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100/1000M Gigabit Ethernet, SM 20 km, jednowłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-GSM050T2R3SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100/1000M Gigabit Ethernet, SM 50 km, jednowłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-GMM.55TR22SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100/1000M Gigabit Ethernet, MM 550 m, dwuwłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1310nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-GSM020TR22SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100/1000M Gigabit Ethernet, SM 20 km, dwuwłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1310nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-GSM090TR33SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100/1000M Gigabit Ethernet, SM 90 km, dwuwłóknowy Tx: 1550nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

N - Nowość, P - Polecany produkt
O lepsze ceny do swojego projektu / inwestycji proszę złożyć zapytanie cenowe na adres adminsell@555.pl


 Polecamy

Hermetyczna mufa optyczna pozioma 48-włóknowa 2x2



Zaloguj się :
login   
hasło     
nie pamiętam hasła  | rejestracja

Kontakt z nami
   ogólny
"P.H.U. Telsat"
ul. J.Dąbskiego 1a
72-300 Gryfice
Polska
telsat@555.pl
+48 91 384 2018
+48 91 384 8333
lub skorzystaj z formularza


             początek
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2006 Telsat Electronic Systems, Poland

Wszelkie informacje zawarte na stronie www.555.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i są publikowane wyłącznie dla celów informacyjnych. Firma P.H.U. TELSAT Grzegorz Kawka zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych na stronie www.555.pl, w tym parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji produktów.


 | HOME | Telekomunikacja | Zabezpieczenia | Energetyka | ITS | Produkty | Usługi | Kontakt |