TV PRZEMYSŁOWA, System Telewizji Przemysłowej, identyfikacja osób, identyfikacja pojazdów, LPR, ANPR
Polski |  English
» Zabezpieczenia |  Opisy kategorii | 
           « wstecz

CCTV - TV PRZEMYSŁOWA

 

Cena :  Pytaj   System Telewizji Przemysłowej (ang. CCTV) stanowi doskonałe rozwiązanie w przypadku kiedy pewne obszary lub obiekty wymagają stałej kontroli i nadzoru, a na ich terenie bezpieczeństwo i życie ludzkie jest zagrożone. Poprzez zastosowanie telewizji przemysłowej zwiększamy poziom bezpieczeństwa na obszarze chronionym poprzez zwiększenie skuteczności pracy służb odpowiedzialnych za realizację zadań ochrony. Systemy telewizji przemysłowej realizując swoje podstawowe funkcje jakimi są identyfikacją rodzaju zdarzenia, wykrywanie osób, identyfikacja osób, identyfikacja pojazdów - LPR ANPR, detekcja ruchu, zapis materiałów audio i wideo oddają użytkownikowi szereg często wyselekcjonowanych informacji niezbędnych dla utrzymania wymaganego poziomu bezpieczeństwa obszarów, obiektów podlegajacych zabezpieczeniu. Daje to nowy wymiar w dziedzinie zabezpieczeń: wykrycie intruza, przekazanie informacji w formie obrazu i dźwięku do odbiorcy sygnału, zapis tego zdarzenia, pełną identyfikację i archiwizację. Wspieramy projektowanie i dostawy systemów CCTV wykorzystując wyszukane dedykowane oprogramowanie, urządzenia, osprzęt najwyższej klasy . Są to m.in kamery wewnętrzne i zewnętrzne, kolorowe i czarno - białe, kamery przewodowe i radiowe, monitory CRT i TFT, urządzenia do transmisji obrazu po łączach telefonicznych, światłowodowych, skrętce telekomunikacyjnej, TCP/IP urządzenia do rejestracji obrazu, w tym rejestratory cyfrowe. Wiele propozycji i rozwiązań dedykowanych do profesjonalnych systemów telewizji przemysłowej, systemów monitoringu wizyjnego można znaleźć w dziale handlowym TELSAT w kategoriach: W ofercie posiadamy rozwiązania dla mobilnych systemów nadzoru i monitoringu wizyjnego, zapraszamy do zapoznania sie z nimi w dziale elektroniki użytkowej w kategorii monitorów LCD mobilnych samochodowych komputerów PC.

Dedykowane zastosowania telewizji przemysłowej dla bezpieczeństwa, nadzoru i sterowania ruchem drogowym to wprowadzony przez TELSAT od 2004 roku nowy zestaw produktów. Szerzej można sie z nim zapoznać w opisie systemów ITS.


ARTR, kamera ARTR

Opisy kategorii Cena (netto)
SYSTEMY SYGNALIZACJI POŻARU

 Pytaj

SYSTEMY SYGNALIZACJI WŁAMANIA I NAPADU

 Pytaj

SYSTEMY ODDYMIANIA - PRZEWIETRZANIA

 Pytaj

SYSTEMY KONTROLI DOSTĘPU

 Pytaj

CCTV - TV PRZEMYSŁOWA

 Pytaj

N - Nowość, P - Polecany produkt
O lepsze ceny do swojego projektu / inwestycji proszę złożyć zapytanie cenowe na adres adminsell@555.pl
 Polecamy

Sieciowy enkoder/dekoder wideo/audio


Kontakt z nami
   ogólny
"P.H.U. Telsat"
ul. J.Dąbskiego 1a
72-300 Gryfice
Polska
telsat@555.pl
+48 91 384 2018
+48 91 384 8333
lub skorzystaj z formularza


             początek
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2006 Telsat Electronic Systems, Poland

Wszelkie informacje zawarte na stronie www.555.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i są publikowane wyłącznie dla celów informacyjnych. Firma P.H.U. TELSAT Grzegorz Kawka zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych na stronie www.555.pl, w tym parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji produktów.


 | HOME | Telekomunikacja | Zabezpieczenia | Energetyka | ITS | Produkty | Usługi | Kontakt |